KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11488535
nr 1148 8535
Oidentifierad Konstnär, Landskap, signerad, olja på pannå, 40x49
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:54:43
150 kr